Konya sohbet Bedava Chat

Konya sohbet Bedava Chat

admin     04-12-20     Arabesk, Djlerimiz, Haberler, Pop&Hit, Radyo, Radyo Sohbet, Radyo Yayınları, Rap, Slow     Konya sohbet Bedava Chat     744 Defa Okundu

Konya, ülkemizin inanç turizminin başkenti sayılır. Bunun en büyük sebebi Mevlana Celaleddin-i Rumi nin türbesinin burda olması, bir çok alim zata ev sahipliği etmesidir. Öyle ki, bazı kesim Mevlana Türbesine yapılan ziyareti yarı hac olarak kabul eder. Konya Sohbet Odaları içerisinde Konya Sohbet ederken, oradan katılan ya da orayı bilen kullanıcılardan farklı farklı yerler işitiriz. Ettiğimiz sohbet içerisinde bu kadar farklı mekan nasıl olur sorusunun cevabı ise, Konya nın ülkemizin yüzölçümü bakımından en büyük şehri olması ve belediyenin bu büyüklüğü çok güzel şekilde kullanmış olmasıdır. Konya Sohbet Odaları ile yapılan Konya chat konusu genelde Konya nın uhreviyatı olsa da, Konya çok farklı şekillerde de anılması gereken bir şehirdir. Belediyesi en çalışkan şehir diyebiliriz mesela. Halkına en kıymet veren şehir de demeliyiz. Zira yeni tramvay rengine bile Konya halkı toplanan oylarla karar vermişti.

Konya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen, Türkiye’deki tüm lise öğrencilerinin katılabildiği Konya Bilim Merkezi Sosyal Bilimler Makale Yarışması (SOBİY) sonuçlandı.

Her alanda üç seçici kurul üyesi tarafından yapılan değerlendirme sonucu “Ekonomi” dalında Adana Bilim ve Sanat Merkezi’nden Sinemis Işık İlday, “Dil ve Edebiyat” dalında Aydın Sosyal Bilimler Lisesi’nden Damla Günay, “Din ve Ahlak” dalında Isparta Süleyman Demirel Fen Lisesi’nden Fatma Hilal Okutan, “Medya ve İletişim” dalında Kayseri Melikgazi Demir Karamancı Anadolu Lisesi’nden Özge İrem Karakaya ve Ahsen Şerife Dertli, “Psikoloji, Sosyoloji ve Felsefe” dalında Ankara Atatürk Lisesi’nden Yasin Uğur Dinç, “Tarih ve Coğrafya” dalında ise Kütahya ASE Sosyal Bilimler Lisesi’nden Nesrin Bağırmaz birincilik ödülünü kazandı.Ödül Kazananlarıda tebrik ederiz.

Konya chat sohbet odalarıdır. Konya chat sohbet odaları sayesinde ülkenin her yerinden Konya’ya çalışmaya veya okumaya gelmiş insanlarla sohbet  ederek onlarla kaynaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Konya chat sohbet siteleri, Konya gibi büyük bir şehirde olup bitenler hakkında en güncel bilgileri öğrenebileceğiniz bir ortamdır. Alemradyo.Net farkıyla hem güncel müzikler dinleyip sohbet edip Dj.lerden istekte bulunabilirsiniz.


Etiketler:

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?